Lucky a Hanky, všehostránky

I myšlení občas škodí zdraví. (ARISTOTELES)

Přihlaste se

Novinky

Vaše nejnovější komenty

Keepers of hope

Prolog - KoH

tak, tady máte prolog a byla bych opravdu moc ráda za komenty. ráda bych věděla, zda má cenu pokračovat v psaní této povídky...
Prolog
Uplynulo již několik let, od náhlého zmizení Harryho Jamese Pottera. S jeho odchodem se začala bortit obrana proti Temnému Pánu. Všichni bojovníci za dobro, známí také jako Fénixův Řád, ztratili víru a chuť bojovat.
Díky tomu začal Temný Pán, jenž si říká lord Voldemort, vyhrávat. Nic ho nemohlo zastavit. Začalo to Anglií a pak už netrvalo dlouho, než si podmanil celý svět. Spolu s vládou nad celým světem získal i vytouženou nesmrtelnost.
A to díky dávné síle, kterou skrývá mocná PERLA, ze samotných hlubin oceánu, kam podle legendy schoval svou sílu samotný Vládce moří.
 
Z Fénixova Řádu zbyla jen malá hrstka věrných, kteří jsou nuceni se skrývat v temnotách. Tato malá skupinka nalezla své útočiště v hlubokých lesích s komplexem rozlehlých jeskyní.
Živili se lovem a sběrem plodů. Nikdy nechodili příliš daleko od jeskyně, riziko prozrazení bylo příliš obrovské…
A přece se jednoho dne stalo, že je Voldemortovi stoupenci objevili a všechny do jednoho vyvraždili. Aspoň si to mysleli, ale mýlili se.
Zachránila se malá holčička, jménem Sarah. S ní byl zachráněn i přívěšek ve tvaru kotvy, který značil naději. Tento přívěšek byl něco jako denk Fénixova Řádu. Byly v něm uloženy všechny vzpomínky, včetně té, kde byla vyslovena další věštba:
 
Vyvolený, jenž ztracen je v moudrosti se jednoho dne znovu objeví.
Jedině tehdy, zničí-li nesmrtelnost, má nepatrnou naději na úspěch.
Tak starý a přece tak mladý bude muset čelit celému světu.
 
 
Sarah je dána do nové rodiny, kde vyrůstá pod tyranií lorda Voldemorta. Své tajemství v podobě kotvy pečlivě chrání. Celý svůj život čeká na návrat Vyvoleného, ale marně. Na smrtelné posteli předá tajemství své dceři.
Tímto se na světě zrodí tzv. Strážci naděje.
Tajemství se v rodině předává z generace na generaci už po dlouhá léta. Strážců začne přibývat, až z toho postupně vznikne Bratrstvo naděje, kterému vždy předsedá dítě ze Sarahovské krve.
 
 
Poslední komentáře
23.01.2011 20:21:43: Aria: Klidně si nás přidej...my budeme jen rády za nové přátele...
23.01.2011 19:45:04: S-Lucka: Všimla jsem si, že sis me pridala mezi odkazy. Vadilo by ti, kdybych si tuhle stranku prida...
21.01.2011 19:19:13: pro Ariu: To se všechno dozvíš, neboj... jinak se všem velice omlouvám, že jsem nic víc nepřidala, ...
21.01.2011 13:50:01: Je to opravdu zajímavý nápad. Jen mě trochu zmátla ta část s vyvoleným, POKUD je vyvoleným Harry a u...
 
Pro vaši úspěšnost při jednání jsou určující čtyři základní prvky. Jsou to: síla, čas, informace a dovednost.(SAMUEL RICHARDSON)