Lucky a Hanky, všehostránky

I myšlení občas škodí zdraví. (ARISTOTELES)

Přihlaste se

Novinky

Vaše nejnovější komenty

HP ve službách MI-6 (I)

9. kapitola - MI-6

Lidi, začněte slavit. Napsala jsem další kapitolu k MI-6....

chci ji věnovat všem, kdo tuhle povídku ještě stále čtou....i po tom, jak málo přidávám...

„Ahoj Harry. Nalezl jsem pro tebe další úkol.“ Řekl jakoby nic…
„No nazdar, co tady děláte?“ zeptal se Harry zhnuseně, neměl Blunta rád a rozhodl se, že mu to dá dost jasně najevo.
„Ale Harry, nač tolik nenávisti.“ Snažil se být milý, ale vůbec mu to nešlo.
„Vy to moc dobře víte, málem mě kvůli vám zabili, to si to už nepamatujete?“ nenávist z Harryho jen sršela. Jeden obrázek na stěně se začal dost nepříjemně třást, Harry se tedy snažil trochu uklidnit. Fungovalo to.
„To víš, že si to pamatuju. Ale tentokrát se nemáš čeho bát. Je to naprosto bezpečné, jen to tam malinko omrkneš a hned budeš doma.“
„TO jste sliboval už minule. A podívejte, jak to dopadlo.“
„Ale no tak. Ty stejně víš, že mi vždy dosáhneme svého.“
„Já se jen tak vydírat nenechám.“ Stál si Harry pevně za svým, ale věděl, že stejně brzy podlehne, tedy pokud ho bude Blunt vydírat přes Susan, nebo nějaké kamarády. Jak se zdálo Blunt to poznal.
„My máme zatím čas, připrav se, budeš to potřebovat.“ Když odcházel, hodil Harrymu na stůl složku s informacemi o případu. Ty jeden sebevědomej dědku“ ulevil si Harry. Složku raději rychle uklidnil, nebylo by dobré, kdyby ji někdo viděl.
Celý den se složce vyhýbal jako čert kříže. Ale večer už mu nedalo.
Pomalinku jí otevřel:
PŘÍPAD FOTBALISTA:
PODEZŘELÝ: Mike Townsend
Podezřelý z testování nepovolených látek na mladých chlapcích. Jaké látky to jsou však netušíme a nejsme si ani jistí, zda je opravdu používá.
No bezva, takže Blunt mě chce někam poslat a ani neví, zda je to pravda- to je mu podobné a ješt+ě mi vykládá, že je to naprosto bezpečné. Jak to může vědět, když o tom chlapovi nic neví? Harry si nemohl pomoct, ale ten případ ho nějak lákal, měl téměř dojem, že je pro tento život stvořený. Měl rád dobrodružství a tohle to bylo dobrodružství s velkým D., Rád by takhle pracoval, ale asi ne pod Bluntem. Ten je dost nepříjemný. Já jsem vůl, řekl si. Já to asi opravdu přijmu. No tak Harry, vzpamatuj se, okřikl se. To nemůžeš udělat, znovu můžeš být v ohrožení života. To chceš Susan tak moc vystrašit? Ačkoliv se snažil odmítnout, něco ho do toho nebezpečí lákalo. Tak se rozhodl, že to přijme, ale jen pokud si BLunt přijde sám. Dolejzat za ním nebudu.
Poslední komentáře
16.06.2009 18:27:46: Hezká kapitolka, tahle povídka se mi líbí a myslím, že by zasloužila další pokračování :) (jsem stra...
16.06.2009 15:53:26: hezké, jen docela krátkésmiley${1}, tak sem zvědavá jak to s tím případem budesmiley${1}
14.06.2009 20:24:51: Zajímavý pokráčkosmiley${1} Doufam že to Harry Bluntovi pořádně natře!! A taky "fotbalistovi"
14.06.2009 19:04:00: Skvělá kapitolka =D. A navíc...já miluju tuhle povídku =D-.
 
Pro vaši úspěšnost při jednání jsou určující čtyři základní prvky. Jsou to: síla, čas, informace a dovednost.(SAMUEL RICHARDSON)