Lucky a Hanky, všehostránky

I myšlení občas škodí zdraví. (ARISTOTELES)

Přihlaste se

Novinky

Vaše nejnovější komenty

HP ve službách MI-6 (I)

12. kapitolka - MI-6

Tak tady ji máte, přesně jak jsem v 11 slíbila. Užije si jí...

P.S. malým komentíkem vůbec nepohrdnu...

V Townsendově stole narazil na velmi zajímavou složku.
AX 23 – přísně tajné!
Látka na zvýšení síly, výkonnosti a rychlosti
Vedlejší účinky:
Bolesti hlavy
U většiny pacientů napadá buňky a dochází k úmrtí.
Případně otrava krve a následná smrt.
Výrobní postup…
 
Dál už Harry nečetl, tohle mu bohatě stačilo. Složku si naskenoval do mobilu a rychle utekl k sobě do pokoje. MI-6 se stále neozvalo, už mu ti lezlo opravdu na nervy. Nejdřív ho donutí, aby se případu zúčastnil, a pak ho tu nechají na pospas nějakému šílenému vědci.
 Dorazil do pokoje, sbalil si věci a počkal si na tmu. Otevřel dveře a podíval se do chodby. Nikde nikdo, dobrá zpráva. Vyrazil dál, okolo recepce prošel bez problému, vyběhl z hotelu a utíkal. Schoval se v nedalekém lese. Pak dál postupoval a vzpomínal, na výcvik. Na všechny užitečné rady, které se tam dozvěděl.
Už dorazil do malé vesničky, odsud se bez problému už dostane domů. Ať si sem MI-6 dorazí, kdy chce. Schoval se v lese a čekal na autobus, který by ho dovezl domů.
Za sebou zaslechl prasknout větvičku, otočil hlavu a spatřil trenéra. A kur**.
„Co si myslíš Henry, že děláš?“ čapnul ho za límec a táhl pět do hotelu. Nemělo cenu se s ním prát. I sebevětší rána by s ním nic neudělala.
„Ale, ale. Tady je náš malý uprchlík. Kam si chtěl zmizet?“ ptal se Townsend.
„řekněme, že do Londýna.“ Řekl Harry drze.
„A pročpak?“
„No domů a potom vás udat.“ Pokrčil Harry rameny.
„Udat nás a komu? A co bys jim řekl, že jsme na tebe zlý?“
„ ne, to tedy ne. Už jsem zažil horší věci. Ale asi to, že tady testujete takzvanou látku AX 23 na nevinných chlapcích, ze kterých jen chtěli být fotbalisti. Také to, že tu látku ještě nemáte dodělanou a každým testem některý z nich zemře.“ Vyvalili na něj oči.
„Páni, docela jsi se činil. Odkud tohle všechno víš?“
„Nebylo to těžké, když se o tom bavíte v normální kanceláři. Stačilo jen projít kolem dveří, které jsou mimochodem na stejném patře jako můj pokoj.“ Řekl Harry naprosto lhostejně. Jako kdyby vůbec nebyl mezi psychopaty, kteří na něho mířili zbraní.
„Kdo tě sem poslal?“ á, konečně mu blesklo.
„Nikdo.“ Zapíral Harry.
„Byla to MI-6, že jo? Co všechno jsi jim řekl? DĚLEJ, MLUV.“ Řval bezhlavě Townsend.
„Nic, protože jste mi nedali příležitost.“
„Někam ho zavřete, počkáme si, až ho AX 23 zabije. “ s tím se hrozivě zasmál a odešel.
Pak Harryho surově popadli a odvedli do odporně vypadající malé místnůstky. Byla bez oken, měla černé zdi a nikde nebyla ani známka po jakémkoli světle.
„Tak tady zůstaneš. Dostaneš se odsud jen v rakvi. A ještě malá poznámka, AX 23, když není správně připraveno, co je tvůj případ, tak začne rozkládat buňky a to je potom hodně bolestivé.“
„Už se těším.“ Řekl Harry sarkasticky a ušklíbl se.
Pak se zabouchly dveře a nastalo ticho.
„ Sakra“ zaklel tiše Harry a začal šátrat po místnosti, snažil se najít nějakou škvírku, která by mu pomohla k útěku. Nikde nic nebylo, bylo to jako kamenná jeskyně, nikde nic, jen tma a ticho.
Po chvíli to Harry vzdal a sedl si do kouta. Začal hypnotizovat tu tmu před sebou. Když ho to asi po
2-3 hodinách přestalo bavit, vzal si malý kamínek, který ležel poblíž a začal si s ním pohrávat. Pohazoval si s ním, nakonec ho i to přestalo bavit, tak ho pomocí své schopnosti zvedl do vzduchu a nechal ho válet sudy a jiné bláznivé kreace.
Za chvíli přestal vnímat čas a okolí, jediné, na co se soustředil byl kámen a jeho levitace. Mohlo uběhnout teprve pár hodin, možná dnů…Bylo mu to jedno.
Za nějaký čas začal pociťovat bolest, byla jen malá, ale přesto bolest. Začal se ještě víc soustředit na kámen a docela to pomohlo. Bolest už skoro nevnímal.
Začínal být dehydratovaný, unavený z mála jídla. Pomalu ztrácel vědomí, bylo tišší a těžší se soustředit na kámen, ale stále se držel, byla to priorita. Nemohl si dovolit ztratit vědomí.
Ozvalo se ťuknutí, jak spadl kamínek na podlahu…
 
Poslední komentáře
07.06.2016 18:12:31: U mě podobná situace. Vyzvat k diskusi. 8-O velmi rychlá půjčka bez registru
19.03.2016 05:10:39: хаааааа........třída :-| Objektivy pro mobilní telefony
19.03.2016 04:30:08: Je mi líto, ale myslím, že Se mýlíte. Jsem si jistý. Napište mi PM, diskutovat. :D Infocentrum praha...
03.09.2009 12:21:35: Hani, to není nic neobvyklého...
 
Pro vaši úspěšnost při jednání jsou určující čtyři základní prvky. Jsou to: síla, čas, informace a dovednost.(SAMUEL RICHARDSON)