Lucky a Hanky, všehostránky

I myšlení občas škodí zdraví. (ARISTOTELES)

Přihlaste se

Novinky

Vaše nejnovější komenty

HP - Back in action (II)

6. kapča - BiA

„Co navrhujete Brumbále?“ přidala se Amanda.
„ Pokud ho má Voldemort, nemůžeme dělat nic. Severus by ho mohl dostat pryč, ale přišli bychom o špeha. Takže navrhuji se převléknout za mudly a udělat si malý kemp v tom lese u Malého Visánku.“Dokončil svou řeč Brumbál a podíval se po ostatních. Ti měli naprosto šokující výrazy.
„CO?“ zeptal se překvapeně Brumbál.
„Pře…pře…převléct se za mudly?“ koktal Moody.
„A kempovat?“ rozzářil se pan Weasley.
„Po…po…po…poblíž Malého Visánku?“ začal koktat i Kynglsley.
„A v…v…v…le…le..le..les…lese?“ rozklepal se Mungunus a chtěl nenápadně zmizet.
„Nikam Dungu.“ Zavelel Brumbál.
„Do toho lesa půjdu já, Alastor, Kyngsley, Artur, Amanda, Tonks a Molly“ na každého koho řekl rovnou i ukázal.
„Brumbále, ale k čemu vám tam budu já?“ ptala se zaskočeně Molly.
„Potřebujeme nějakou nadanou kuchařku. Takže jděte si sbalit věci, za hodinu vyrážíme.“ Zavelel Brumbál a krbem šel do své kanceláře v Bradavicích, aby si sbalil vše potřebné.
O hodinu později byli všichni jmenovaní připravení. Každý měl s sebou bezedný kufr, Artur vzal dva kouzelné stany a vyrazili.
Přemístili se do lesa.
 
U HARRYHO:
Harry seděl ve své cele a zíral do blba.  Byl to ten nejlepší způsob, jak zde překonat nudu. Neště by mohl klikovat, dřepovat, nebo tak, ale nemohl, protože ho bolelo celé tělo.
V tom se otevřely dveře od cely a vešel Voldemort.
„Tak co Harry, u jsi tu skoro týden. Jak se ti u nás líbí?“
„ani moc ne, je tu hrozná nuda.“ Voldemorta ta odpověď tak zaskočila, e nějakou dobu nebyl schopen jakéhokoli pohybu, či slova.
„Tak to je mi líto. Ale asi ti nějak nepomohu.“
„To jsem si mohl myslet.“ Prohodil Harry a dál zíral do blba, ignorujíc Voldemorta.
Voldemort ho ještě chvíli pohrdavě pozoroval a už se těšil na další návštěvu, která se bude ale konat v hlavním sále - tam se bude mučit. Voldemort se toho nemohl dočkat.
 
„Ta nuda už je opravdu velice otravná. Chtělo by to nějakou Aničku.“ Posteskl si Harry asi po dalších dvou dnech. Nebo to byl jen jeden den? Těžko říct.
Jako na zavolanou se otevřeli dveře jeho cely a dovnitř vstoupil nějaký vysoký Smrtijed.
„Pán tě chce vidět a popovídat si.“ Rozkázal a čapnul Harryho. Harry poznal, že musí být nový, byl na to až příliš arogantní a hlavně nevěděl, kdo je Harry zač. A to se teď docela hodilo. Harrymu se začal v hlavě rodit zajímavý plán.
 
Brumbál se právě s ostatními přemístil do lesa.
„Tak jsme tady. Teď musíme najít nějakou vhodnou mýtinu, kterou mírně zabezpečíme, ale nesmí to být moc, aby si případní kolemjdoucí Smrtijedi mysleli, že jsme jen mudlové.“ Řekl Brumbál a sám se dal do příprav mudlovského tábora. Moody šel pro nějaké dřevo, Artur a Kyngsley mezitím postavili stany. Hned jak vše bylo přichystáno, dala ruku k dílu i Molly a začala kuchtit večeři. Jak jinak, než na ohni. Na což samozřejmě převelice nadávala, jelikož se vše dělá velice pomalu.
Uběhly tak dva dny. Já ani nevím, jestli vám to napíšu, protože mám jeden záchvat za druhým. A nemůžete se mi divit. Kdybyste je sledovali, tak jako já, museli byste se smát taky. Vidět kouzelníka se sekerou v ruce, jak se snaží připravit dřevo na oheň je opravdu krásný pohled. Docela uvažuji, že kdyby kouzelníci ztratili svou magii, tak jsou nahraní. Pak další krásný pohled, když si Moody málem useknul i tu nohu, která mu ještě zbyla. Nebo takový Brumbál se sirkami v ruce, jak se snaží rozdělat ohniště a přitom mu chytnou vousy. Ach jo. Naštěstí to uhasili, ale až ve chvíli, kdy polovina plnovousu už uhořela. Díky těm plamínkům a velkému kouři se mu také začoudili brýle, ale to má jednu výhodu. Už se nemusí bát, že by se mu poškodily oči, když se podívá do sluníčka… =))
No zkrátka, nedařilo se jim. Až najednou…
Poslední komentáře
23.12.2009 14:46:48: Až bude napsaná
22.12.2009 19:15:31: kdy bude nová kapitola k HP A DDSS?
13.12.2009 19:13:13: he he kempující čarodějové pohled pro bohy a myslím si že Voldyho poskoci je nepoznaj protože to jso...
13.12.2009 10:10:45: Třeba je Smrtijediu nepoznají - to víte, Voldy si do svých Řad, bere jen samé tupce....
 
Pro vaši úspěšnost při jednání jsou určující čtyři základní prvky. Jsou to: síla, čas, informace a dovednost.(SAMUEL RICHARDSON)