Lucky a Hanky, všehostránky

I myšlení občas škodí zdraví. (ARISTOTELES)

Přihlaste se

Novinky

Vaše nejnovější komenty

HP - Back in action (II)

1. kapitolka - BiA

Ahojky, tak přidávám první kapitolku, která je po včerejšku od půlky úplně jiná. Víte, měla jsem BiA napsané až k 8. kapitole, ale pak když jsem to pročítala, přišlo mi to naprosto blbý, tak jsem to vymazalo a píšu to celé znova s úplně jiným dějem. Je podobný, ale zpřeházený...A proč vm to vůbec píšu? Protože kdybych měla těch 8 kapitol, tak by přibývaly častěji, než, když mám teď tři. Ale nebojte, já to doženu, a pokusím se přidávat do nejčastěji to půjde....

Jinak vám přeji příjemné čtení....a komentáři opravdu nepohrdnu

A taky se omlouvám za chyby, ale když jsem to psala večer, neměla jsem chuť kontrolovat každou chybičku.........

O dva roky později (u Harryho – netýká se to prologu):
Téměř 17-ti letý mladík seděl v křoví a čekal na vhodnou příležitost. Za chvíli majitel tohoto domu odejde, a to bude ideální příležitost na malé vloupání. Bude mít jen 15 minut na to, najít usvědčující dokumenty. Pokud je nenajde teď, nenajde je nikdy a ten chlap bude ve svým špinavých kšeftech pokračovat někde jinde. A je to tady, velký svalnatý muž opouštěl dům zadním vchodem, hned jak zalezl za roh, mladík vylezl ze svého úkrytu a vnikl dovnitř. Nebylo to nic těžkého, s tím, co uměl. Rychle vyběhl do kanceláře, kde začal prohledávat místnost. Ve stole nic nebylo, ale on ani nepředpokládal, že v ní něco najde, hledal dál. Co třeba za obrazem? Trefa. Ale taky malý problém – trezor. Mladík na něj přiložil ucho a pomalu začal točit kombinačním zámkem. Poslouchal cvakání a otáčel jím sem a tam. Až to konečně cvaklo tak, jak mělo. On jen vzal za kliku a trezor otevřel, kdyby chtěl, mohl z něj být profesionální zloděj, ale on měl jinou práci. Pracoval pro MI-6, anglickou tajnou službu. Ten chlápek, po kterým šel, byl drogový dealer, který ale neprodával kvalitní zboží, po těchto drogách jste umírali a to i po jedné dávce. Tento muž prostě chtěl zabít všechny feťáky, ale MI-6 mu na to přišla. Od té doby ho nechávají tajně sledovat. Mladík vzal všechny dokumenty a už chtěl odejít, když dveře zatarasil muž, kterému to tu všechno patří – Vražedný Steve. Takhle mu všichni říkali a měli proč.
„CO tady děláš, chlapečku?“ zeptal se pohrdavě. Když si mladíka ale prohlédl, pomyslel si, že oslovení chlapečku není moc aktuální. Stál před ním mladík, který měl tak 190 cm, delší černé vlasy a zářivě zelené oči, které se skrývali pod průhlednými kontaktními čočkami (ale tohle muž nevěděl). V očích mladíka byla odvaha, odhodlání a vychytralost.
„Hledám proti vám usvědčující důkazy?“ zeptal se hlasem ve smyslu „jako bys to nevěděl“
„Tak to se rozluč se životem.“ Prohlásil muž a vytáhl ze saka pistoli. Mladík se ale nezalekl, proč by se ho měl bát. Navíc, tohle se mu stávalo často…
„Dej si pohov, než si ublížíš.“
„Nějakej sebejistej, ne?“
Mladík se jen ušklíbl, udělal salto před muže, jediným výkopem mu vyrazil pistoli z ruky a nakonec ho srazil k zemi. Pak už stačila jen jediná rána do zátylku a muž byl v bezvědomí. Mladík tedy popadl muže, všechny dokumenty a nastoupil do auta, které na něj čekalo kousek od křoví.
Jel asi hodinu, až dorazil do centra Londýna, kde vystoupil a odvedl chlapíka, který se začal pomalu probírat, ke svým nadřízeným.
Ti, už čekali v kanceláři.
„Výborně Harry. Zase jsi to zvládl.“
„Nebylo to nic těžkého. Promiňte, ale už půjdu.“
„Jen si jdi, my už se o něj postaráme.“
Harry tedy odešel z kanceláře, nastoupil do svého auta a vyrazil domů. Moc se tam těšil, dva dny tam nebyl. Už se těšil na pořádnou postel a vanu. Jen doufal, že ji zase Sírius neobsadí na dvě hodiny. Ano Sírius Black, jediná vzpomínka na kouzelnický svět, tedy kromě Remuse, který se občas objevil. Jinak zbytek zavrhl. Ale, co dělá Sírius Black u něj doma? TO je jednoduché, je teď jeho nevlastní otec. Se Susan se dali dohromady a asi před půl rokem se vzali. Teď dokonce čekají přírůstek. S tím se Harrymu sice trochu zkomplikuje odtažitost od kouzelnického světa, ale co. Na malého se moc těšil. Konečně dorazil na příjezdovou cestu, zaparkoval a došel ke dveřím. Chystal se je otevřít, ale někdo mu otevřel před nosem a vrhl se mu do náručí – byla to Susan s už poměrně velkým bříškem, byla v 5 měsíci.
„Rád tě vidím Susan.“
„Já tebe taky Harry. Síriusi, Harry je doma.“ Z obýváku se ozvalo: „Už běžím.“ A během chvilky byl u nich černovlasý muž. Sírius, který se změnil, péče Susan mu hodně prospěla, Azkaban už na něm skoro nebyl vidět.
„čau Harry, tak konečně zase doma?“
„No jasně.“
„Počkej Harry, hned ti ohřeju večeři.“
„S tím nepospíchej, nejdřív se chci jít umýt. Kempoval jsem dva dny ve křoví, chci se trochu zkulturnit.“
„Dobře, až budeš hotový, bude to na stole.“ Řekla s úsměvem.
„Harry, mohl bych si s tebou promluvit?“ zeptal se ho najednou Sírius tajemně, úsměv byl pryč.
„Jistě, pojď ke mně.“ Harry pokoj byl zařízen i jako kancelář. Měl tam všechny potřebné věci a „stěnu záhad“ což byly výstřižky z novin o neobvyklých případech, nebo informace o novém cíli.
„Posaď se a řekni, co potřebuješ.“
„Máme malý problém.“
Poslední komentáře
26.10.2009 15:48:32: Tak to jsem zvědavá na ten problem...smiley${1}
25.10.2009 21:03:56: tak to je teda něco sirius pod pantoflem to eště bude něco a přidej prosim k HP DDSS!!!
25.10.2009 19:33:11: Fakt skvělí. libilo byse mi, kdyby měl harry sestřičku.jinak vážně skvělí. Nedovedu si tichošlápka p...
25.10.2009 14:17:44: Super! Skvělý, jen se obávám, že teď Sirius Harryho asi pěkně naštve. :D Co asi bude chtít... (to s...
 
Pro vaši úspěšnost při jednání jsou určující čtyři základní prvky. Jsou to: síla, čas, informace a dovednost.(SAMUEL RICHARDSON)