Lucky a Hanky, všehostránky

I myšlení občas škodí zdraví. (ARISTOTELES)

Přihlaste se

Novinky

Vaše nejnovější komenty

HP alias HS

8. kapitola - HP alias HS - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "4132":
exodontia
Se připojit. Souhlasím se vším výše сказанным. Můžeme popovídat na toto téma. Tady nebo v PM. :-(
pujcka na op ostrava
Bacopa
Myslím, že Se mýlíte. Jsem si jistý. Pojďme diskutovat o tom to je. Napište mi PM, пообщаемся. O_O
Editor html stránek
sisi
no vážně, ten charakter postav, tss, tss, nezlobte se na mě, ale dokázat napsat snapeovského Snapea, to je umění, který každý nedokáže, jenom pár, tsk je prosím nechte psát dobrýho Snaapea s jakkoliv pitomým Potterem, ale je důležté rozeznat nosnou postavu příběhu a tady není veskrze žádná. Podtrženo, sečteno, raději to už nepište, protože to nemá zbla hlavu ani patu. smileysmiley
Barbiti
Právě jsem dočetla poslední uveřejěnou kapitolu a říkala jsem si, že to okomentuju až na konci. Takže komentuju teď, protože nevím, kdy a jestli vůbec další kapitoly přibudou. Je mi jasné, že s psaním zatím moc zkušeností nemáte. Ze začátku ty věty byly otřesné. Chyby, několik znaků za sebou, což se už nepoužívá a to by ani nevadilo. Více mi překážel fakt, že jste úplně zaměnily charakter postav. Třeba Snape by se asi těžko nechal několikrát Harrym takzvaně dostat a těžko by Harry zašel tak daleko v rozhovorech s profesory. Kapitola od kapitoly se psaní zlepšovalo, musím říct, ale rozhodně se máte ještě co učit. Na druhou stranu jsem se párkrát zasmála u některých hlášek, hlavně u Voldemorta, přestože popis scén v nichž se objevoval byl naprosto zcestný a absolutně se netýkající vztahu a postavení Harryho a Voldemorta. Shrnula bych to asi tak, že je to neprosto jiný příběh s naprosto odlišnými postavami, které si aurot vymyslel, dal jim jména podle postav z Harryho Pottera a zasadil je to téhož prostředí. Pokud jsem se nazačátku mýlila, když jsem řekla že nemáte moc zkušeností a že jste toho moc nenapsaly, tak to bude asi tím, že neoplýváte moc velkým talentem na psaní povídek. Ale nevadí, člověk se stále učí. :-)
JONESCHELSEA19
Clients' academic satisfaction is a primary purpose of the custom writing service. But, often people don't think about outcomes and try to create their term papres themselves. Thus, they take a risk damaging their marks. Always think twise what you do to do that right.
Matthews31Rosalyn
I buy research papers as long as I choose to have a good time with my fellows than hunt for information on how to formulate fab paper work.
anneanne
Nebudeš pokračovat?Bylo by prima udělat nějaký závěr.

PS:Já hlasuji pro HAPPY END smileysmileysmiley
Bella
Doufám, že ses nenechala otrávit komentářem od Lentilky, každý má sice právo na svůj názor, ale je na autorovi povídky, jak pojme psaní a jak bude teda jeho dílo vypadat...podle mě máš zajímavé nápady a povídky, tak doufám, že budeš pokračovat smiley
anneanne
Nenechte se otrávitsmileya sem s další kapitolousmiley
S-Lucka
Lentilky: to že tam jsou chyby to vím, z\a to jsem se i omlouvala. A výrazy jako Brumík...to je tam schválně, tohle má být pohodová povídka, u které se člověk zasměje, nad kterou nemusí moc přemýšlet...prostě relaxační. tato povídka nikdy nebyla vymyšlena tak, aby byla vážná. A bez těch slov, jako Brumík atd. by to nebylo ono. Pokud se ti povídka nelíbí, tak ji nečti. Nikdo tě k tomu přece nenutí. Najdi si jiný blog, nějaký, kde jsou vážné povídky a kde autoři kvůli pravopisu přidávají kapitolky jednou za rok. Já i S-Hanka máme do budoucna v plánu celé povídky opravit. Ale teď na to opravdu není čas!!!

1  
2  
3  

 
Pro vaši úspěšnost při jednání jsou určující čtyři základní prvky. Jsou to: síla, čas, informace a dovednost.(SAMUEL RICHARDSON)