Lucky a Hanky, všehostránky

I myšlení občas škodí zdraví. (ARISTOTELES)

Přihlaste se

Novinky

Vaše nejnovější komenty

Funny

Vtípky- Pepíček

Tak tady pro vás máme několik vtipů o Pepíčkovi. Pokud některé znáte, tak se nezlobte......

Stojí Pepíček na mostě a pláče. Příjde k němu starej pán a ptá se ho: "Co se děje chlepečku?"
Pepíček mu odpoví: "Spadlo mi do vody autíčko."
Pán: "Tak neplač tatínek ti koupí nový."
Pepíček: "Ale když on byl v tom autíčku."

 

Paní učitelka ve škole řekla dětem:,,Tak děti,na zítřek si donesete tolik kuliček,kolik jste řekli sprostých slov.´´Na druhý den si Anička přinesla 1 hrstičku kuliček.,,No Aničko!´´zlobila se paní učitelka.Za chvíli dojel Pepíček z náklaďákem a paní učitelka mu říká:,,No Pepíčku,tolik?´´A Pepíček na to:,,Uhni vole,jedu pro další!!!´´

 

Pepíček povidá svému sousedu v lavici"Ten náš učitel je ale debil"A od tabule se ozve"TICHO, každý na to musí přijít sám"!!

 

Pepíček má ve škole skloňovat slovo "houska".
Kdo, co: Houska
S kým, čím: Se salámem
Komu, čemu: Mně!

 

Učitelka se ptá dětí ve třídě, jak by si chtěly vymalovat pokojíček. Anička povídá: "Já bych si na stěny dala růžovou a na strop žlutou". "To by bylo hezké", povídá učitelka "A co ty Martínku"? "Já bych si na stěny dal modrou a na strop zelenou". "No-to by nemuselo být špatné. A co ty Pepíčku"? "No… já bych si na stěny namrdal hnědou a na strop bych si namrdal černou"! Učitelka se zděsí nad Pepíčkovou mluvou a nechá si zavolat tatínka do školy. "Tak Pepíčku. A teď tady pěkně zopakuj, co jsi mi řekl". "No že bych si na stěny namrdal hnědou a na strop černou". Tatínek, jak to uslyší, začne Pepíčka fackovat a řvát: "Ty čůráku!!! Víš, jak bys to měl tmavý???" :)

 

Pepíček v hodině češtiny nedává pozor a povídá si se svým kamarádem. Paní učitelka řekne: „ Tak a Pepíček nám teď řekne dvě zájmena“ a Pepíček vyplašeně vyskočí a říká: „ Kdo? Já?“

 

Ptá se pepíček maminky:
Mamíííí můžu vylízat tu mísu???
NE!!! A SPLÁCHNI!!!!!

 

Pepíčku co to děláš, ptá se tatínek.
Papám sekundoví lepidílko.
Cože děláš?
MMMMmmmmmmmm.

 

Tenhle jsem si nemohla odpustit:

Paní učitelka zadá dětem ukol aby složily básničky se slova jáma a rýč.Další den se nikdo nehlásí jenom Pepíček.Paní učitelka ho teda vyvolá.Pepíček říká:"Na zahradě máme jámu a v ní šuká táta mámu,a já stojím u rýče,kurva to mám rodiče!!!!!"

 

Začínající učitelka si chce na své třídě vyzkoušet poznatky z psychologie: "Každý, kdo si myslí, že je hloupý, ať se postaví." Po chvilce se v tiché třídě postavil Pepíček. Kantorka povídá: "Pepíčku, tak ty si myslíš, že jsi hloupý?“ „Ne, prosím, ale přišlo mi nefér nechat vás stát jedinou."

Poslední komentáře
15.01.2009 19:17:49: Ty dva poslední nemají chybu, teda nej je ten poslední, asi. Mě se líbí i tenhle: Pepíček má ve ...
 
Pro vaši úspěšnost při jednání jsou určující čtyři základní prvky. Jsou to: síla, čas, informace a dovednost.(SAMUEL RICHARDSON)